Струбцина FatMax L тригерна з максимальним зусиллям стискування 135 кг STANLEY FMHT0-83234

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальний розмір при стисканні 150 мм; Глибина 78 мм; Зусилля стяжки 135 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 547 кг |
| Глибина | 78 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення + розтиснення |
| Тип | Тригерні |
| Укріплення стяжки | 135 кг |
- Ціна: 1 329 ₴




