Мультиінструмент акумуляторний Stiga MT 100e Kit

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-Ion, 20 В; Довжина ножа 45,5 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 4.67 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 4.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд штанги | розроблена і телескопічна |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Лучковий, Li-Ion, 20 |
| Довжина ніжки | 45.5 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 33 |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Максимальний діаметр віток | 18 мм |
| Загальна довжина інструмента без шини | 254 |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Поворотна задня ручка | Ні. |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Тип інструмента | акумулятор |
| Тип ножа | Подвійний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Штанга | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 12 599 ₴









