Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-Ion, 48 В; Довжина ножа 58 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Лужний, Li-Ion, 48 |
| Довжина ніжки | 58 мм |
| Комплектація | Мотоножиці акумуляторні — 1 шт.; Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр віток | 18 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумулятор |
| Тип ножа | Двухсторонний |
| Штанга | Ні. |
- Ціна: 5 799 ₴











