Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 1675 Вт; Діаметр диска 305х30 мм; Частота обертання 1900 – 3800 об/хв; Вага 25.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 25.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Віддалений |
| Комплектація | Пиляльний диск із 60 зубцями — 1 шт. Ключ — 1 шт. Пилозбірник — 1 шт. |
| Макс. глибина під кутом 45 | 56 мм |
| Макс. глибина під кутом 90 | 112 мм |
| Максимальний кут нахилу | 49 град |
| Потребується потужність | 1675 кВт |
| Тип пилу | настільна |
| Кут повороту ліворуч | 50 град |
| Кут повороту праворуч | 60 град |
| Частота обертання | 3800 об/мін |
- Ціна: 69 899 ₴







