Кліщі переставні для труб 250мм Standard SIGMA (4102701)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кліщі для труб 250мм Standard SIGMA (4102701) для роботи з трубами, патрубками, гайками. Найчастіше застосовується у сантехнічних роботах, при монтажі чи демонтажі трубних з'єднань. Особливість інструменту полягає в переставному механізмі, який дозволяє підігнати розмір захоплення губок безпосередньо на деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102701 |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Маса, кг | 0.367 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 250 мм мм |
| Розмір ключа, мм | 40 мм |
| Твердість | 55-62 HRC |
- Ціна: 292 ₴





