Алмазне сегментне свердло по бетону 320 BS

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазне сегментне свердло по бетону 320
Алмазні сегментні свердла по бетону 320 BS — це ваш вибір, якщо ви шукаєте середньої твердості сегмент, який має менший ресурс та більшу швидкість, використовується на обладнані малої потужності. (всі види твердого бетону). Зверніть увагу, що дане свердло зроблене із лазерним наварюванням сегментів, що дає можливість короткочасної роботи без охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 320 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазний сегмент |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування | Свердлильні установки |
| Закріплення | 1.25 |
| Кількість сегментів | 24 шт |
| Обробка матеріалу | Бетон, Високоармований бетон |
| Розмір сегментів | 24×5×11 мм |
| Тип сегмента | BS |
- Ціна: 12 649 ₴



