Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 125 CERAMIC SLIM для ручного інструменту

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 125 CERAMIC SLIM
прекрасний вибір для швидкого та тонкого різу завдяки товщині шару в 1,2 мм. Також CERAMIC Slim дає мінімальне навантаження на інструмент, що збільшує срок його використання. Призначений для роботи на ручному інструменті і-Ідеально підходить для роботи по керамограніту і керамічній плитці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування | Ручний інструмент |
| Форма | 1A1R |
| Лінійка | Сlassic |
| Висота шару | 10 мм |
- Ціна: 493 ₴




