Кущоріз акумуляторний Stiga HT 100e Kit HT100eKit

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-Ion, 20 В; Довжина ножа 55 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 2.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Лучковий, Li-Ion, 20 |
| Довжина ніжки | 55 мм |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Максимальний діаметр віток | 18 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумулятор |
| Тип ножа | Подвійний |
| Штанга | Ні. |
- Ціна: 6 699 ₴






