Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна система Li-Ion, 18; Ємність 1.5 Aч; Вага Вага: 0.42 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Напруга | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряду | 40 хв |
| Гарантія | 2 |
| Емкість | 1.5 Ач |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Індикація світла | Немає |
- Ціна: 1 970 ₴


