Свердло корончасте для бетону GRANITE 80 мм 10 зубців із хвостовиком 22х110 мм SDS-PLUS 2-08-080

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корончасте свердло для бетону GRANITE діаметром 80 мм з 10 зубцями та хвостовиком SDS-PLUS розміром 22*110 мм — це надійний інструмент для професійного свердління великих отворів у твердих будівельних матеріалах, як-от бетон, цегла та камінь. Корончасте свердло для бетону GRANITE діаметром 80 мм з 10 зубцями та хвостовиком SDS-PLUS ідеально підходить для створення великих отворів у будівельних і ремонтних роботах. Чудово підходить для монтажу трубопроводів, вентиляційних систем, електропроводки та інших конструкцій у твердих матеріалах. • ударне свердління отворів великого діаметра в граніті, бетоні, клінкері, камені, кам'яній кладці, керамічній плитці, мармурі, керамограніті.
• твердосплавна напайка з карбіду вольфраму HRC 89-90
• хвостовик SDS-PLUS 22*110 мм
• центрувальне свердло 8*120 мм
• твердосплавна напайка з карбіду вольфраму HRC 89-90
• хвостовик SDS-PLUS 22*110 мм
• центрувальне свердло 8*120 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм мм |
| Довжина хвостовика | 110 мм мм |
| Кількість зубців | 10 |
| Матеріал | 40Cr |
| Розмір | 0,1x0,085x0,1 мм |
- Ціна: 586 ₴


