Валик Мультіколор 250*48*8 мм

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4565 виготовлений з поліаміду із додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.080 кг |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Діаметр внутрішній | 8 |
| Діаметр зовнішнього | 48 мм |
| Об'єм | 0.001077 л |
| Тип | мультикольор |
- Ціна: 55 ₴

