Валик Мультіколор 150*15*6 мм

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4515 виготовлений з поліаміду із додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби та смоли на будь-яких поверхнях, всередині та ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.015 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 |
| Діаметр зовнішнього | 15 мм |
| Об'єм | 0.000242 л |
| Тип | мультикольор |
- Ціна: 13 ₴

