Кущоріз акумуляторний STANLEY FATMAX SFMCHT855M1
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-Ion, V20 18 В ; Довжина ножа 55 см; Максимальний діаметр гілок 19 мм; Вага 5.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Лужний |
| Довжина ніжки | 55 мм |
| Комплектація | Акумулятор - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Максимальний діаметр віток | 19 мм |
| Поворотна задня ручка | Ні. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумулятор |
| Тип ножа | кусторез |
| Штанга | Ні. |
- Ціна: 10 471 ₴










