Кущоріз акумуляторний SEQUOIA SBHT2020T-QV

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-lon, 20 В; Довжина ножа 50 см; Максимальний діаметр гілок 16 мм; Вага 2.70 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Лужний |
| Довжина ніжки | 50 мм |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт (2 А·год). Зарядний пристрій — 1 шт. на 1 АКБ |
| Максимальний діаметр віток | 16 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумулятор |
| Тип ножа | кусторез |
- Ціна: 4 499 ₴










