Кущоріз акумуляторний BLACK+DECKER BCHTS3625L1

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення Li-lon, 36 В; Довжина ножа 55 см; Максимальний діаметр гілок 22 мм; Вага 4.66 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 4.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий, Li-lon, 36 |
| Довжина ніжки | 55 мм |
| Комплектація | Аккумулятор 36 В/2.5 Ач. Зарядний пристрій. Прогумовані вставки на ручках |
| Максимальний діаметр віток | 22 мм |
| Поворотна задня ручка | Ні. |
| Тип акумулятора | Li-lon;Li-lon |
| Тип ножа | кусторез |
- Ціна: 13 999 ₴







