Фрезер мережевий BLACK+DECKER KW1200EKA
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.37 кг |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | Віддалений |
| Комплектація | Дифлектор тирси — 1 шт. Паралельний упор — 1 шт. Напрямна для шаблону — 1 шт. Циркуль — 1 шт. Копіювальна втулка — 1 шт. Перехідник для пилососа — 1 шт. Кюч - 1 шт. Кейс - 1 шт |
| Максимальний діаметр блоку | 30 мм |
| Плавне пуск | Да |
| Коригування обертань | Да |
| Тип | багатофункціональний |
| Частота обертання | 28000 об/мін |
- Ціна: 6 029 ₴






