Тертка Polax оздоблювальна Рашпіль 180х400 мм (100-107)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терка Рашпіль 180х400 шліфувальна терка для пінопласту, піноблоку та гіпсокартону. Це незамінний інструмент при утепленні будинків пінопластовими плитами і блоками, за допомогою якого можна зняти зайвий шар пінопласту або вирівняти поверхню гіпсових основ. Являє собою пластмасову основу з металевою пластиною. Терка Рашпіль призначається для створення шорсткої структури на поверхні пінополістирольного листа з метою підвищення адгезії (зчеплення) з клейовими сумішами або шпатлювальними складами. Терка може застосовуватися з усіма видами екструдованого пінополістиролу. Вона має міцну конструкцію і виготовлена з якісного матеріалу, що вирізняється надійністю і довговічністю. Робоча поверхня терки не іржавіє і може витримати інтенсивні навантаження в умовах негативного впливу зовнішнього середовища. Терка Рашпіль Polax (100-107)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-107 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 400 мм мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Металл/пластик |
| Особенности | Посилена |
| Назначение | Для зняття зайвих виступів на стиках або відкосах при утепленні стін пінопластовими та полістирольними плитами |
| Размер | 180х400 мм мм |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 247 ₴

