Тертка Polax обробна Рашпіль 130х270 мм (100-103)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терка Рашпіль 130 х 270 шліфувальна терка для пінопласту, піноблоку та гіпсокартону. Це незамінний інструмент при утепленні будинків пінопластовими плитами та блоками, за допомогою якого можна зняти зайвий шар чи пінопласту чи вирівняти поверхню гіпсових основ. Є пластмасовою основою з металевою пластиною. Терка Рашпіль призначається для створення шорсткої структури на поверхні пінополістирольного листа з метою підвищення адгезії (зчеплення) з клейовими сумішами або шпаклювальними складами. Терка може застосовуватися з усіма видами екструдованого пінополістиролу. Вона має міцну конструкцію та виготовлена з якісного матеріалу, що відрізняється надійністю та довговічністю. Робоча поверхня терки не іржавіє і може витримати інтенсивні навантаження за умов негативного впливу довкілля. Терка Рашпіль Polax (100-103)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-103 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 270 мм мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Металл/пластик |
| Особенности | Посилена |
| Назначение | Для зняття зайвих виступів на стиках або відкосах при утепленні стін пінопластовими та полістирольними плитами |
| Размер | 130х270 мм мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 124 ₴


